Первинна консультація акушера-гінеколога вищої категорії
Первинна консультація акушера-гінеколога
Повторна консультація акушера –гінеколога
Первинна консультація дерматолога
Первинна консультація психолога, психотерапевта
Первинна консультація гематолога
Кольпоскопія у гінекології – це сучасний метод огляду піхви та шийки матки під мікроскопом і з додатковим освітленням. Процедура схожа на класичний гінекологічний огляд на кріслі, але завдяки кольпоскопії гінеколог може детальніше розглянути органи та навіть найменші зміни в них, які складно побачити людському оку.
Радіохвильова коагуляція патології шийки маткиКоагуляція шийки матки – це хірургічна маніпуляція в гінекології, спрямована на видалення патологічних ділянок чи уражених тканин за допомогою електроструму (діатермокоагуляція), лазеру (лазерна вапорізація), радіохвильового приладу (радіохірургічна коагуляція), кріообладнання (кріодеструкція).
Біопсія шийки маткиБіопсія шийки матки – процедура, під час якої беруть невеликий фрагмент тканин для подальшого цитологічного дослідження.
ДЕК (діатермо електроконізація шийки матки)Конізація шийки матки – гінекологічна операція, спрямована на видалення конусоподібного фрагмента слизової цього органа. Процедура виконується як в діагностичних цілях, так і для лікування, зокрема для боротьби з ерозією, дисплазією, ендометріозом, різними новоутвореннями. Отриманий зразок направляється на гістологічне дослідження.
РЛДВ ( роздільно-лікувальне діагностичне вишкрібання)Хірургічна маніпуляція, суть якої полягає в вискоблюванні функціонального шару слизової оболонки матки. Спочатку проводиться вишкрібання цервікального каналу, а потім самої матки. В процесі вискоблювання видаляється лише верхній шар ендометрія, згодом слизова оболонка матки відновлюється.
Здобутий матеріал відправляється на гістологічне дослідження для встановлення точного діагнозу.
Гістероскопія — це малоінвазивний ендоскопічний метод діагностики та лікування патології матки.
Гістероскопія — це найкращий спосіб видалити міоми, поліпи, внутрішньоматкові спайки, анатомічні дефекти матки. Доступ до матки проводиться через піхву і у величезних розрізах на черевній стінці немає необхідності, що значно знижує ризик розвитку післяопераційних ускладнень.
Кондиломи (генітальні бородавки) та папіломи зовнішніх статевих органів — це доброякісні новоутворення, які схильні до розростання, в окремих випадках до переродження в злоякісні пухлини. Видалення кондилом та папілом інтимної зони проводиться за допомогою лазера та триває до 30 хвилин.
Поліпектомія в гінекології – малоінвазивна хірургічна операція, спрямована на видалення осередків поліпів у порожнині матки та каналі шийки. Така операція все частіше проводиться із застосуванням гистероскопа або традиційним вишкрібанням.
Введення внутрішньоматкового контрацептиву Мірена (система та постановка)Внутрішньоматкова або протизаплідна спіраль — засіб оборотної жіночої контрацепції тривалої дії, що ефективно попереджає вагітність шляхом механічного блокування просування яйцеклітини та сперміцидною дією міді чи гормонів у їх складі, що чинять вплив на ендометрій і цервікальний слиз.
Введення внутрішньоматкового контрацептивуМедикаментозний аборт – безопераційний метод штучного переривання маткової вагітності раннього терміну за допомогою фармакологічних препаратів. По суті представлена методика передбачає переривання вагітності таблетками, але не виключає присутності лікаря та спостереження за пацієнткою.
Переривання вагітності (хірургічне(МВА))Вакуумний аборт — це різновид хірургічного аборту, під час якого вагітність переривається методом аспірації. Вакуумний аспіратор являє собою прилад, що створює негативний тиск (вакуум) для спорожнення матки. Замість аспіратора для проведення аборту може використовуватися спеціальний шприц.
Соносальпінгометрографія ( визначення прохідності маткових труб)
Кульдоцинтез ( пункція черевної порожнини через заднє склепіння піхви )
Бужування цервікального каналуБужування цервікального каналу – шийки матки, що дозволяє відновити репродуктивну функцію при атрезії (зрощуванні). У ході процедури використовуються бужі - жорсткі стрижні різного діаметру, які по черзі вводяться в канал для його нетравматичного розширення.
Абсцес бартолінової залози — це запалення, при якому у бартоліновій залозі утворюється порожнина, заповнена гноєм. Захворювання спостерігається у жінок будь-якого віку. Розтин дозрілого абсцесу бартолінової залози проводиться під місцевим або загальним наркозом, займає до 30 хвилин і включає установку дренажу. Дренаж видаляють через 4-5 тижнів.
Лікування абсцесу бартолінієвої залози за допомогою Word-катетера 12000 грн.
Кіста бартолінової залози – це мішечок, заповнений слизом, який виробляється бартоліновою залозою. Кіста бартолінової залози виникає через заростання її протоки внаслідок запального процесу або набагато рідше – травматизації. Кіста бартолінової залози зустрічається приблизно у 5% жінок репродуктивного віку.
✅Одна з найбільш ефективних методик лікування бартолініта
✅Дуже активно використовується в США, вже понад 50 років
✅Решта методів лікування використовуються як доповнення, якщо виникають рецидиви
Як встановлюється word-катетер?
·Така процедура проводиться в амбулаторних умовах. Спочатку лікар звільняє бартолінову залозу від патологічного вмісту та промиває утворену порожнину антисептичним розчином. Після чого вводиться силіконовий катетер, через який роздувається невеличка кулька, яка залишається у залозі на деякий час і дозволяє стінкам залоз не «злипатися». У результаті вся порожнина вистилається нормальним епітелієм та загоюється.
·Процедура виконується під місцевим знеболенням, і не потребує тривалого перебування в клініці. Після процедури пацієнтка перебуває у клініці до 1 години.
·У перші дні після встановлення word-катетера жінка може відчувати незначний дискомфорт, однак з часом такі відчуття зникають. На період носіння катетера слід утриматися від статевих контактів, підійманні важких предметів та сильних фізичних навантажень.
·Період загоєння триває 4-6 тижня, після чого катетер видаляється.
Пам’ятайте, що своєчасне звернення до гінеколога та грамотне лікування забезпечить гарний результат. Любіть та бережіть себе і довіряйте своє здоров’я професіоналам!
Розтин фурункула зовнішніх статевих органів
Фурункул на статевих губах – це процес запалення на шкірі у вигляді великого хвороботворного прищика з гноєм у жінки, лікування якого потрібно проводити під наглядом лікаря. Фурункульоз або захворювання, яке викликається цими неприємними новоутвореннями, часто буває хронічним, таке наявність проблеми говорить про серйозні порушення в організмі.
Ведення фізіологічної вагітності (опис пакетів)
Пакет Базовий
Консультація акушера- гінеколога + цервікометрія 10-12
Загальний aналіз крові з лейкоцитарною формулою 5
Загальний аналіз сечі 8
Загальний білок 1
Креатинін 1
Сечовина 1
Білірубін загальний 1
Аланінамінотрансфераза (АЛТ) 1
Сумарні антитіла Ig(G+M) до гепатиту С (напівкількісний) 2
HBs-антиген (кількісний) 2
ВІЛ-1/2 (сумарні антитіла та антиген р24 ВІЛ-1) 3
Сумарні антитіла Ig(G+M) до Trеponema pallidum (діагностика сифілісу) 2
Коагулограма: протромбіновий час (ПЧ), протромбіновий індекс (ПТІ), міжнародне нормалізоване співвідношення (МНС), протромбінова активність за Квіком, тромбіновий час (ТЧ), активований частковий тромбопластиновийчас (АЧТЧ), кількісне визначенняфібриногену 2
Глюкоза крові 1
Визначення груп крові за системою АВ0 та Rh 1
Бактеріологічний посів сечі + чутливість до антибактеріальних засобів 1
Мікроскопічне дослідження урогенітальних виділень (жінки) 3
Цитоморфологічне дослідження урогенітального матеріалу (ж) 1
Бактеріологічний посів урогенітального матеріалу (Ж) + чутливість до антибактеріальних засобів 1
Тиреотропний гормон (ТТГ) 1
Програма УЗД при вагітності: УЗД плоду 12-14 тижнів вагітності (1 триместр вагітності) 1
PRISCA, пренатальна діагностика в I триместрі вагітності (10-13 тиж.): PAPP-A, вільн. β-ХГЛ. Скринінг ризику генетичних захворювань за допомогою програми PRISCA-5 ® (Siemens) 1
Програма УЗД при вагітності: УЗД плоду 15-23 тижні вагітності (2 триместр вагітності) 1
PRISCA, пренатальна діагностика в II триместрі вагітності (14-20 тиж., оптимально на 16-18 тиж.): ХГЛ, естріол вільний, (E3), АФП. Скринінг ризику генетичних захворювань та вроджених вад розвитку за допомогою програми PRISCA-5 ® (Siemens) за показами 1
Тест толерантності до глюкози (дворазове визначення) 1
Листок непрацездатності у зв'язку з вагітністю та пологами 1
Програма УЗД при вагітності: УЗД плоду після 24 тижнів вагітності (3 триместр вагітності) 1
Забір одноразовими систмами
Пакет Максимум
Консультація акушера- гінеколога+ цервікометрія 14-16
Загальний aналіз крові з лейкоцитарною формулою 7
Загальний аналіз сечі 9
IgM Chlamydia trachomatis ( визначення
Ig G Chlamydia trachomatis
CMV IgM ( визначення імуноглобулінів до цитамегаловірусу) 1
CMV Ig G ( визначення імуноглобулінів до цитамегаловірусу) 1
Rubella IgM ( визначення імуноглобулінів до вірусу краснухи) 1
Rubella Ig G ( визначення імуноглобулінів до вірусу краснухи) 1
Toxoplasma IgM ( визначення імуноглобулінів до токсоплазми) 1
Toxoplasma Ig G( визначення імуноглобулінів до токсоплазми) 1
HSV-1/2 IgM (визначення імуноглобулінів до вірусу герпеса 1, 2 типу ) 1
HSV-1/2 Ig G(визначення імуноглобулінів довірусу герпеса 1, 2 типу ) 1
Прогестерон під час вагітності 2
Загальний білок 1
Креатинін 1
Сечовина 1
Білірубін загальний 1
Аланінамінотрансфераза (АЛТ) 1
Сумарні антитіла Ig(G+M) до гепатиту С (напівкількісний) 2
HBs-антиген (кількісний) 2
ВІЛ-1/2 (сумарні антитіла та антиген р24 ВІЛ-1) 3
Сумарні антитіла Ig(G+M) до Trеponema pallidum (діагностика сифілісу) 2
Коагулограма: протромбіновий час (ПЧ), протромбіновий індекс (ПТІ), міжнародне нормалізоване співвідношення (МНС), протромбінова активність за Квіком, тромбіновий час (ТЧ), активований частковий тромбопластиновийчас (АЧТЧ), кількісне визначенняфібриногену 2
Глюкоза крові 2
Визначення груп крові за системою АВ0 та Rh 1
Бактеріологічний посів сечі + чутливість до антибактеріальних засобів 1
Мікроскопічне дослідження урогенітальних виділень (жінки) 3
Цитоморфологічне дослідження урогенітального матеріалу (ж) 3
Бактеріологічний посів урогенітального матеріалу (Ж) + чутливість до антибактеріальних засобів 2
Тиреотропний гормон (ТТГ) 1
Програма УЗД при вагітності: УЗД плоду 12-14 тижнів вагітності (1 триместр вагітності) 1
PRISCA, пренатальна діагностика в I триместрі вагітності (10-13 тиж.): PAPP-A, вільн. β-ХГЛ. Скринінг ризику генетичних захворювань за допомогою програми PRISCA-5 ® (Siemens) 1
Програма УЗД при вагітності: УЗД плоду 15-23 тижні вагітності (2 триместр вагітності) 1
PRISCA, пренатальна діагностика в II триместрі вагітності (14-20 тиж., оптимально на 16-18 тиж.): ХГЛ, естріол вільний, (E3), АФП. Скринінг ризику генетичних захворювань та вроджених вад розвитку за допомогою програми PRISCA-5 ® (Siemens) 1
Тест толерантності до глюкози (дворазове визначення) 1
Листок непрацездатності у зв'язку з вагітністю та пологами 1
Програма УЗД при вагітності: УЗД плоду після 24 тижнів вагітності (3 триместр вагітності) + доплерометрія 1
Бактеріологічний посів матеріалу на стрептокок групи В (Streptococcus agalactiae) 1
масаж лікувальний
розслабляючий
антицелюлітний
лімфодренажний
медовый
спортивний
дитячій від 2 місяців: дренажний, профілактика сколіозу, гіпо- та гіпертонус, фітбол.
Вакуумно-роликовий масаж
Ботулінотерапія
Масаж обличчя
Біоревіталізація
Мезотерапія
Аументація зони G
Зона G у жінок (зона Грефенберга, жіноча простата) розташована на глибині 2 – 4 см від входу у піхву. Це найчутливіша ерогенна зона, яка має безліч нервових закінчень та відповідає за сексуальне задоволення під час статевого акту. Під впливом тих чи інших факторів, змін гормонального фону сексуальна чутливість може знижуватися. Повернути яскраві відчуття під час статевого акту допоможе нескладна процедура аугментації зони G.
Аугментація зони G рекомендована у випадку зменшення сексуального потягу, зменшення тонусу м’язів піхви, при недостатньому вагінальному оргазмі чи взагалі у разі його відсутності.
В клініці використовують дві методики аугментації зони G:
► Ін’єкції препарату гіалуронової кислоти.
Гіалуронова кислота — це речовина природного походження, яка виробляється самим організмом та не є для нього чужорідною. З віком кількість гіалуронової кислоти, що виробляє організм, зменшується, і саме це одна з причин старіння шкіри, появи зморшок, гіперпігментації шкіри (в тому числі і в зоні бікіні), зниження еластичності та чутливості тканин. Ін’єкційне введення гелю на основі гіалуронової кислоти поповнює її запаси, омолоджує тканини, а зона введення препарату наповнюється гелем і таким чином збільшується в об’ємі, тканини стають більш чутливими та пружними. Гіалуронова кислота всмоктується тканинами вкрай повільно, що забезпечує довготривалий ефект від введення препарату.
► Ін’єкції власної плазми пацієнта.
Плазмотерапія є ефективним та безпечним методом лікування та омолодження. Власна плазма повністю біосумісна. Ін’єкційне введення плазми стимулює процес регенерації тканин, покращує циркуляцію крові, здійснюючи ефективну омолоджуючу дію. Введення плазми в зону точки G підвищує лібідо, посилює чутливість органів та сприяє посиленню оргазму.
Лабіопластика( корекція розміру та форми статевих губ)
Лабіопластика, або інтимна пластика – це корекція розміру та форми статевих губ. Вона дозволяє прибрати асиметрію, зменшити або збільшити їх розмір, надавши більш естетичного вигляду. Найчастіше процедуру проводять для усунення вроджених дефектів, післяпологових та вікових змін.
Раніше з подібними вадами доводилося миритися, але зараз їх можна виправити за допомогою нескладних маніпуляцій. Лабіопластику проводять не лише оперативним методом, але також за допомогою лазерної чи радіохвильової хірургії та ін'єкційних процедур. Для кожної пацієнтки лікар індивідуально підбирає методику, що дозволяє отримати найкращий результат.
1)УЗД органів черевної порожнини, нирок та сечового міхура
3) УЗД комплексне для жінок (молочних залоз та щитоподібної залози)
4) Гінекологічний комплекс "Розширений" (консультація гінеколога, кольпоскопія, УЗД органів малого таза, УЗД молочних залоз)
5) Гінекологічний комплекс "Стандарт" (консультація гінеколога, кольпоскопія, УЗД органів малого тазу)
Узд діагностика
УЗД органів малого тазу у жінок (абдомінально, вагінально)
УЗД вагітності малих термінів
Програма УЗД при вагітності: УЗД плоду 12-14 тижнів вагітності (1 триместр вагітності)
Програма УЗД при вагітності: УЗД плоду 15-23 тижні вагітності (2 триместр вагітності)
Програма УЗД при вагітності: УЗД плоду після 24 тижнів вагітності (3 триместр вагітності)
УЗД органів черевної порожнини
УЗД нирок
УЗД органів черевної порожнини та нирок
УЗД органів черевної порожнини, нирок та сечового міхура
УЗД печінки та жовчного міхура
УЗД нирок та сечового міхура
УЗД молочних залоз для жінок
УЗД щитоподібної залози
УЗД лімфатичних вузлів
УЗД сечового міхура
Дуплексне дослідження вен нижніх кінцівок
Дуплексне дослідження вен верхніх кінцівок
УЗД простати
Доплерометрія
Цервікометрія
Церварикс :
Показання до застосування:
·профілактика передракових генітальних уражень (шийки матки, вульви і піхви) і раку шийки матки, обумовлених певними онкогенними типами вірусу папіломи людини, у віці з 9 років.
Схеми вакцинації
Рекомендована схема вакцинації залежить від віку жінки.
·9-14 років включно *
Дві дози по 0,5 мл. Введення другої дози можливо між 5 і 13 місяцями після введення 1-ї дози.
·З 15 років і старше 3 дози по 0,5 мл в місяці 0, 1 і 6 **
* Якщо друга доза вакцини призначається раніше 5 місяців після введення 1-ї дози вакцини, обов’язково призначення 3-й дози.
** При необхідності гнучкої схеми вакцинації друга доза може вводитися між 1 і 2.5 місяцями після введення першої дози, а третя доза між 5 і 12 місяцями після введення першої дози.
Необхідність ревакцинації до теперішнього часу не встановлена.
Пацієнткам, які мають першу дозу вакцини, рекомендується завершити курс вакцинації, що складається з трьох доз.
Гардасил
Показання до застосування
Вакцина Гардасил показана до застосування дівчатам та жінкам віком від 9 до 45 років для попередження захворювань, які викликаються ВПЛ 6, 11, 16, 18 типів, у тому числі раку шийки матки, вульви, піхви та раку анального каналу; передракових та диспластичних станів; генітальних кондилом; інфекцій, спричинених вірусом папіломи людини.
Вакцина Гардасил показана для попередження таких захворювань:
·рак шийки матки, вульви, піхви та рак анального каналу, спричинений ВПЛ типів 16 та 18;
·генітальні кондиломи (Сondyloma acuminata), спричинені ВПЛ типів 6 та 11, та інфекції і наступні передракові або диспластичні стани, спричинені ВПЛ типів 6, 11, 16 та 18;
·цервікальна внутрішньоепітеліальна неоплазія 2 та 3 ступеня (СIN 2/3) та аденокарцинома шийки матки in situ (AIS);
·цервікальна внутрішньоепітеліальна неоплазія 1 ступеня (СIN 1);
·внутрішньоепітеліальна неоплазія вульви 2 та 3 ступеня (VIN 2/3);
·внутрішньоепітеліальна неоплазія піхви 2 та 3 ступеня (VaIN 2/3);
·внутрішньоепітеліальна неоплазія вульви 1 ступеня (VIN 1) та внутрішньоепітеліальна неоплазія піхви 1 ступеня (VaIN 1);
·внутрішньоепітеліальна неоплазія анального каналу (AIN) 1, 2 та 3 ступенів.
Вакцина Гардасил також показана дівчатам та жінкам віком від 9 до 26 років для попередження цервікальної внутрішньоепітеліальної неоплазії (СIN), що пов’язана з ВПЛ типів 31, 33, 52 та 58, або аденокарциноми шийки матки in situ (AIS).
Вакцина Гардасил показана до застосування хлопчикам та чоловікам віком від 9 до 26 років для попередження захворювань та інфекцій, спричинених ВПЛ типів 6, 11, 16 та 18:
·рак анального каналу, спричинений ВПЛ типів 16 та 18;
·генітальні кондиломи (Сondyloma acuminata), спричинені ВПЛ типів 6 та 11.
Вакцина також показана для попередження передракових та диспластичних станів, спричинених ВПЛ типів 6, 11, 16 та 18:
·внутрішньоепітеліальна неоплазія анального каналу (AIN) 1, 2 та 3 ступенів.
Внутрішньовенна крапельна інфузія
Внутрішньом'язова ін'єкція
Внутрішньовенна ін'єкція
Підшкірна ін'єкція
Внутрішньовенний наркоз
Місцева анестезія
Забір біоматеріалів крові одноразовою системою
Забір у/г матеріалу